Nog 1 week Inschrijving Dorpsquiz

Geplaatst op: 20-02-2015

Op 6 maart gaat onze jaarlijkse dorpsquiz voor de 27e keer van start, en we hopen dan ook weer veel ploegen te kunnen begroeten om 20.00 uur ‘s avonds in het dorpshuis “de Bult”.

Misschien ter overvloede, maar wacht niet tot het laatste moment met de opgave (dit is 27 februari), want er is zoals jullie weten maar plaats voor 30 ploegen en vol is vol! Een ploeg bestaat uit 5 personen. Individuele opgave is ook mogelijk.

Ook onze jongeren die op de middelbare school zitten, zijn op deze avond natuurlijk weer van harte welkom.

De kosten voor deze avond zijn € 10,- per tafel.

Mochten er echter ploegen zijn die ’s avonds geen 5 personen hebben, meld je dan a.u.b. ’s middags bij ons zodat wij nog wat kunnen ondernemen.

Wij als quizcommissie en feestcommissie hopen er weer een gezellige en spannende avond van te kunnen gaan maken, en zien u dan ook graag op 6 maart in het dorpshuis .

Opgave is mogelijk tot 27 februari bij: Trix Meyners   Tel: 0561-612461

De Quizcommissie en Feestcommissie