Zaterdag 4 april Lenis Run-Bike-Run

Geplaatst op: 26-02-2009

Het is weer gelukt om dit jaar met de Stichting Triathlon Heerenveen weer twee wedstrijden te organiseren.

Op zaterdag 4 april organiseren we de Lenis Run Bike Run in Ter Idzard en op zaterdag 30 mei een Triatlon in Oranjewoud.

De naar schildersbedrijf Lenis (Hoofdsponsor) in Wolvega genoemde Run Bike Run wordt voor de vierde keer in ons dorp gehouden. Bijna alle bedrijven in Oldeholtwolde en Ter Idzard zijn subsponsor en daardoor kunnen we de deelnemers en vrijwilligers iedere keer nog een kleine verrassing aanbieden, wij waarderen deze sponsoren dan ook zeer.

We hebben de Nederlandse triatlonbond eerst van onze plannen op de hoogte gebracht en zijn daarna begonnen met de toestemmingen voor het door het land lopen bij Nita & Rijk, fam. Bos en fam. Gouma. Ook moet je dan op tijd vragen of we weer mogen parkeren bij mijn zwager en zijn broer Jan en Thijs de Vries.

Bij een RBR begint de wedstrijd met lopen en daarna fietsen gevolgd door lopen.

De inschrijving gaat het gemakkelijkst via www.triathlonweb.nl je zoekt daar in de kalender het evenement op en vult je gegevens in.

Er zijn verschillende afstanden waar je aan mee kunt doen.

De kortste afstand is bedoeld voor jeugd of mensen die voor de eerste keer mee willen doen.

We hebben dit jaar weer gekozen voor er een Stellingwerfs, Oost en West, kampioenschap, meer concurrentie en strijd in de Stellingwerven.

Alle afstanden kunnen ook door twee of drie deelnemers in estafettevorm worden afgelegd, we regelen dit op de dag zelf en niet meer bij de voorinschrijving.

Wil je een keer oefenen of begeleiding, bel me gerust voor een afspraak, misschien helpt je dat over de drempel. Eigenlijk kan iedereen die al wat aan hardlopen doet, en weet hoe je moet fietsen natuurlijk, aan deze wedstrijd meedoen.

We hebben uiteraard ook de hulp nodig van een heel stel vrijwilligers, veel daarvan staan in ons bestand, we hopen dat ze zoveel mogelijk weer beschikbaar zijn want met alleen de acht personen in de uitvoeringscommissie, redden wij het niet.

Namens de Organisatie tot ziens, op 4 april en 30 mei, Bote Nicolay (dagvoorzitter RBR) en Rob de Kan, (0561-688376), voorzitter Stichting Triathlon Heerenveen.

Een mooie diavoorstelling van foto’s van de voorgaande edities vind je onder: http://picasaweb.google.nl/rbrteridzard.