Met de verhalenavond werd in 2018 de Culturele Hoofdstad geopend. Op 15 november 2019 is er opnieuw een verhalenavond. In heel Friesland worden verhalen verteld. Ook in Stellingwerf zijn er deelnemers.
Ik vertel mijn verhaal begeleid door beelden van mijn lichtinstallatie die ik onlangs bouwde tijdens KunstMoment Diepenheim. De beelden vertellen het verhaal over de rode beuk voor het Batavushuisje. Het is een verhaal over een boom en de tijd. Over de snelheid waarin we leven en het verlangen naar traagheid.
Ik vertel mijn verhaal om 19.30 uur 20.15 uur en 21.00 uur. Adres: Batavushuisje Heirweg 57, 8488 GM Nijeholtwolde.
De toegang is gratis. Je mag een vrijwillige bijdrage in de pot doen voor Stichting Vluchteling.
In de buurt worden meer verhalen verteld. Bijvoorbeeld in het Kiekhuis op de Grindweg in Wolvega. Ook in Ooststellingwerf kunt u naar een verhaal luisteren. Janou Sipsma vertelt haar verhaal, “Het water zal de stenen breken” om 19 uur, 20 uur en om 21 uur in Galerie Fries Goed in Nijeberkoop.
Op www.verhalenavond.nl zijn alle verhalen en locaties in kaart gebracht. Op deze manier kan iedereen zijn eigen route van verhaal naar verhaal kiezen.